محل تبلیغات شما

اين محصول با قيمتي مناسب ميتواند گزينه اي جذاب و قابل تامل براي خريد و استفاده در منزل باشد.اين دستگاه با ظرفيتي که دارد ميتواند براي افرادي که داراي فرزند نميباشند بسيار مناسب باشد. از مزيت هاي اين لباسشويي  ظرفيت پايين اين است که نيازي نيست براي جمع شدن لباس هاي کثيفتان صبر کنيد. حتي با حجم و تعداد کمتر البسه هم ميتوان از آن استفاده مناسبي داشت. دهانه بزرگ اين ماشين لباسشويي اين امکان را ايجاد مي‌کند تا مواردي مانند کاپشن و روتختي و حتي لحاف و پتوهاي کوچک نيز به‌راحتي وارد دستگاه شوند.

لباسشويي مدل WM4115WC

. وجود برنامه هاي متعدد و از پيش تعريف شده در اين دستگاه ميتواند باعث شود که اشتباهي در تنظيم کردن گزينه هاي مختلف به وجود نيايد و شستشوي لباس هاي حساس و ظريف نيز به درستي انجام شود. حتي اگر مايل نيستيد زماني که در منزل خود حضور نداريد دستگاه روشن شود ميتوانيد نظيمات تاخير انداز را به نحوي تنظيم کنيد که حتي چند ساعت بعد از فعاليت نيز وقتي به منزل بر ميگرديد لباس ها شسته شده و آماده باشند.

جهت خريد لباسشويي هاردستون با گارانتي ويژه تضمين کيفيت با ما تماس حاصل فرماييد:

093844135 - 08734216695

 

 

منبع : ماشين لباسشويي مدل WM4115WC

 

 


دانلود رایگان 2

ماشين لباسشويي مدل WM4115WC

موسسات اعزام دانشجو

هزينه سرويس پکيج ايران رادياتور

لباسشويي ,دستگاه ,حتي ,  ,ماشين ,لباس ,ماشين لباسشويي ,لباسشويي مدل ,در منزل ,اين دستگاه ,مدل wm4115wc

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دعا و طلسم packlavazem giannathuvory4 Rede مدرسه شاد شاد طراحی لوگو حرفه ای و ارزان هر چی بخوای هست 09197977577المنتال مولتی در تهران تفریحی جهان شناسی هر چی که بخوای